Aktuálne prebiehajú práce na stránke a VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB

SUPER COOLANT

Kód: 10640
Akcia Výpredaj
Značka: Lucas Oil
€18,92 –42 %
10640 SuperCoolant 800x950 bdc70f4e 03fc 4061 9e5e 00d17909460d 1024x1024
€18,92 –42 % €10,99
Skladom

Prísada do chladiacej zmesi - Poskytuje maximálnu ochranu v bežných aj závodných chladiacich systémoch. Táto unikátna formula zabraňuje korózií, elektrolýze, a tvorbe usadenín spôsobujúce úniky, prehrievanie a zlyhanie chladiaceho systému. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Poskytuje maximálnu ochranu v bežných aj závodných chladiacich systémoch. Táto unikátna formula zabraňuje korózií, elektrolýze, a tvorbe usadenín spôsobujúce úniky, prehrievanie a zlyhanie chladiaceho systému. Znižuje chladiacu teplotu až o 6°C. Znižuje teplotu hlavy valcov, čo znamená lepšie zapaľovanie, načasovanie a viac výkonu. 

Dávkovanie:

Pre bežné vozidlá vyžadujúce ochranu proti zamrznutiu pridajte 1 fľašu do chladiaceho systému (pomer nemzrnúca zmes / destilovaná voda 50:50). V prípade ak sa pre závodné a vysoko výkonné motory používa obyčajná chladiaca voda, pridajte 2 fľaše pre maximálne zníženie teploty. Jedna fľaša postačuje na 12 až 20 litrov chladiacej zmesi (tvorenej 50:50 nemrznúcej zmesi a destilovalenej vody). Pre osobné automobily, ľahké náklade automobily a SUV používajte každý 50 000 km. Pre závodné využitie používajte každý závod podľa potreby. 

Návod:

Keď je motor vypnutý a vychladnutý, pretrepte fľašu a nalejte do chladiča. Naštartujte motor, zapnite ohrev na najvyššiu úroveň a nechajte bežať 10 - 15 minút, aby voda cirkulovala celým chladiacim systémom. Ak sa do chladiča používa čistá voda, odporúča sa voda z vodovodu alebo zmäkčená voda. NEPOUŽÍVAJTE destilovanú vodu, pokiaľ nie je zmiešaná s 50% nemrznúcou zmesou.

Lucas Oil je jedným z najrýchlejšie rastúcich firiem produkujúcich prísadový sortiment v oblasti automobilového priemyslu. Veľkým portfóliom kvalitných olejov, mazív, prímesí a pomocných prípravkov sa stal Lucas dominantnou spoločnosťou na svojom trhu. Prostredníctvom inovatívneho výskumu a vývoja, spolu so silným marketingovým programom sa Lucas Oil etabloval ako najpredávanejší prísadový sortiment v Amerike. Lucas tiež produkuje výrobky pre ťažký priemysel a poľnohospodárske trhy.

Zakladateľ spoločnosti Lucas Oil Forrest Lucas to zhŕňa takto: "Naším predsavzatím je robiť lepšie výrobky pre automobilový priemysel a špeciálne situácie, kde už nestačia bežné olejové produkty, a verte mi, že veľké ropné spoločnosti zanechali veľa slabých miest. Máme výborný personál a technologické vybavenie, ktorý sme získali rokmi výskumu. Spoločne sme odviedli v krátkom časovom období veľa práce a máme v úmysle urobiť toho oveľa viac."

Lucas Oil sa už dlho priamo podieľa v americkom závodnom odvetví prostredníctvom sponzorstiev a závodných propagačných akcií, v takmer všetkých úrovniach. V tomto odvetví je potreba lepších mazív, a Lucas šiel do toho. Konečným výsledkom je rad olejov pre vysokovýkonné motory a prevodové oleje, ktoré sú na špičkovej úrovni v pretekárskom sektore. Lucas Racing výrobky sa osvedčili v závodoch NASCAR, NHRA, IHRA, WOO, USHRA a ATPA po celej Amerike.