Aktuálne prebiehajú práce na stránke a VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB

SEMI-SYNTHETIC 2-CYCLE HIGH PERFORMANCE OIL

Kód: 10110
Akcia Výpredaj
Značka: Lucas Oil
€17,26 –62 %
SEMI-SYNTHETIC 2-CYCLE HIGH PERFORMANCE OIL
€17,26 –62 % €6,49
Skladom

Olej do 2-taktných motorov - Špeciálna zmes minerálneho oleja a špeciálnych prísad, znižuje dymivosť dvojtaktných motorov, prevencia proti karbónovým usadeninám na piestnych krúžkoch, na lemoch piestov a celkovo v spaľovacej komore a zabraňuje výfukovým usadeninám vo výfukovom otvore. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Olej do 2-taktných motorov

Špeciálna zmes minerálneho oleja a špeciálnych prísad, znižuje dymivosť dvojtaktných motorov, prevencia proti karbónovým usadeninám na piestnych krúžkoch, na lemoch piestov a celkovo v spaľovacej komore a zabraňuje výfukovým usadeninám vo výfukovom otvore. Obsahuje špeciálne prísady uľahčujúce rýchle premiešanie
s benzínom pri akýchkoľvek teplotách. Je odporúčaný pre všetky vzduchom a vodou chladené dvojtaktné motory, pracujúce pri akýchkoľvek operačných  podmienkach. Spĺňa požiadavky na oleje so zníženou dymivosťou. Navrhnutý hlavne pre olejové vstrekovacie systémy, pri ktorých nie je potrebné premiešanie oleja s benzínom, pri zmiešavaní mixovať v pomere 50:1. Spĺňa špecifikácie: API TC, ISO GD, JASO FC.

Lucas Oil je jedným z najrýchlejšie rastúcich firiem produkujúcich prísadový sortiment v oblasti automobilového priemyslu. Veľkým portfóliom kvalitných olejov, mazív, prímesí a pomocných prípravkov sa stal Lucas dominantnou spoločnosťou na svojom trhu. Prostredníctvom inovatívneho výskumu a vývoja, spolu so silným marketingovým programom sa Lucas Oil etabloval ako najpredávanejší prísadový sortiment v Amerike. Lucas tiež produkuje výrobky pre ťažký priemysel a poľnohospodárske trhy.

Zakladateľ spoločnosti Lucas Oil Forrest Lucas to zhŕňa takto: "Naším predsavzatím je robiť lepšie výrobky pre automobilový priemysel a špeciálne situácie, kde už nestačia bežné olejové produkty, a verte mi, že veľké ropné spoločnosti zanechali veľa slabých miest. Máme výborný personál a technologické vybavenie, ktorý sme získali rokmi výskumu. Spoločne sme odviedli v krátkom časovom období veľa práce a máme v úmysle urobiť toho oveľa viac."

Lucas Oil sa už dlho priamo podieľa v americkom závodnom odvetví prostredníctvom sponzorstiev a závodných propagačných akcií, v takmer všetkých úrovniach. V tomto odvetví je potreba lepších mazív, a Lucas šiel do toho. Konečným výsledkom je rad olejov pre vysokovýkonné motory a prevodové oleje, ktoré sú na špičkovej úrovni v pretekárskom sektore. Lucas Racing výrobky sa osvedčili v závodoch NASCAR, NHRA, IHRA, WOO, USHRA a ATPA po celej Amerike.