Aktuálne prebiehajú práce na stránke a VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB

LUCAS SYNTHETIC OIL STABILIZER

Kód: 10130
Akcia Výpredaj
Značka: Lucas Oil
€23,84 –48 %
10130 SynStab 800x950 12f3e2a7 7072 4401 bfd2 3b98f40778fb 1024x1024
€23,84 –48 % €12,50
Vypredané

Prísada do motorového oleja - Reguluje teplotu a opotrebenie v motocykloch, vo vzduchom chladených motoroch a všetkých bežiacich komponentoch. Redukuje trenie, čím zvyšuje výkon.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie v nových aj používaných motoroch, prevodovkách a diferenciáloch, vyžadujúce syntetické aj polysyntetické oleje, alebo pracujúcich pri zvýšených výkonoch. Reguluje teplotu a opotrebenie v motocykloch, vo vzduchom chladených motoroch a všetkých bežiacich komponentoch. Redukuje trenie, čím zvyšuje výkon. Ľahký, mazľavý a s predĺženou životnosťou až o 50%, odoláva vysokým teplotám a vysokým tlakom. Znižuje hlučnosť, prehrievanie a opotrebenie v manuálnych prevodovkách a diferenciáloch. Stabilizuje tlak oleja a tým zlepšuje výkon v moderných benzínových aj dielových motoroch. Použitie v zimných mesiacoch, eliminuje akékoľvek opotrebenie súčiastok vznikajúce pri studených štartoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Výpredaj skladových zásob
Veľkosť:: 946 ml

Lucas Oil je jedným z najrýchlejšie rastúcich firiem produkujúcich prísadový sortiment v oblasti automobilového priemyslu. Veľkým portfóliom kvalitných olejov, mazív, prímesí a pomocných prípravkov sa stal Lucas dominantnou spoločnosťou na svojom trhu. Prostredníctvom inovatívneho výskumu a vývoja, spolu so silným marketingovým programom sa Lucas Oil etabloval ako najpredávanejší prísadový sortiment v Amerike. Lucas tiež produkuje výrobky pre ťažký priemysel a poľnohospodárske trhy.

Zakladateľ spoločnosti Lucas Oil Forrest Lucas to zhŕňa takto: "Naším predsavzatím je robiť lepšie výrobky pre automobilový priemysel a špeciálne situácie, kde už nestačia bežné olejové produkty, a verte mi, že veľké ropné spoločnosti zanechali veľa slabých miest. Máme výborný personál a technologické vybavenie, ktorý sme získali rokmi výskumu. Spoločne sme odviedli v krátkom časovom období veľa práce a máme v úmysle urobiť toho oveľa viac."

Lucas Oil sa už dlho priamo podieľa v americkom závodnom odvetví prostredníctvom sponzorstiev a závodných propagačných akcií, v takmer všetkých úrovniach. V tomto odvetví je potreba lepších mazív, a Lucas šiel do toho. Konečným výsledkom je rad olejov pre vysokovýkonné motory a prevodové oleje, ktoré sú na špičkovej úrovni v pretekárskom sektore. Lucas Racing výrobky sa osvedčili v závodoch NASCAR, NHRA, IHRA, WOO, USHRA a ATPA po celej Amerike.