Aktuálne prebiehajú práce na stránke a VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB

LUCAS OIL | TOOL BOX BUDDY

Kód: 10392
Akcia Výpredaj
Značka: Lucas Oil
€10,71 –49 %
LUCAS OIL | TOOL BOX BUDDY
€10,71 –49 % €5,50
Skladom

Univerzálne mazivo - Maže, uvoľňuje, chráni. Tisíce spôsobov použitia na matice, skrutky, pánty, ložiská, zbrane, rybárske navijaky, posuvné dvere, motocyklové reťaze a množstvo ďalších využití v domácnosti, garáži, priemysle, poľnohospodárstve, stavebníctve a hobby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maže, uvoľňuje, chráni. Tisíce spôsobov použitia na matice, skrutky, pánty, ložiská, zbrane, rybárske navijaky, posuvné dvere, motocyklové reťaze a množstvo ďalších využití v domácnosti, garáži, priemysle, poľnohospodárstve, stavebníctve a hobby...

Rozpúšťa oxidy a koróziu bez vysušenia, vytvára mikroskopický film, ktorý vydrží chrániť až 1 rok, výborne chráni pred vlhkosťou, odolný aj voči slanej vode. Obohatený o látky zabraňujúce zadretiu. Neobsahuje chlór ani flour, karbón.

Dodatočné parametre

Kategória: Výpredaj skladových zásob
Záruka: 2 roky

Lucas Oil je jedným z najrýchlejšie rastúcich firiem produkujúcich prísadový sortiment v oblasti automobilového priemyslu. Veľkým portfóliom kvalitných olejov, mazív, prímesí a pomocných prípravkov sa stal Lucas dominantnou spoločnosťou na svojom trhu. Prostredníctvom inovatívneho výskumu a vývoja, spolu so silným marketingovým programom sa Lucas Oil etabloval ako najpredávanejší prísadový sortiment v Amerike. Lucas tiež produkuje výrobky pre ťažký priemysel a poľnohospodárske trhy.

Zakladateľ spoločnosti Lucas Oil Forrest Lucas to zhŕňa takto: "Naším predsavzatím je robiť lepšie výrobky pre automobilový priemysel a špeciálne situácie, kde už nestačia bežné olejové produkty, a verte mi, že veľké ropné spoločnosti zanechali veľa slabých miest. Máme výborný personál a technologické vybavenie, ktorý sme získali rokmi výskumu. Spoločne sme odviedli v krátkom časovom období veľa práce a máme v úmysle urobiť toho oveľa viac."

Lucas Oil sa už dlho priamo podieľa v americkom závodnom odvetví prostredníctvom sponzorstiev a závodných propagačných akcií, v takmer všetkých úrovniach. V tomto odvetví je potreba lepších mazív, a Lucas šiel do toho. Konečným výsledkom je rad olejov pre vysokovýkonné motory a prevodové oleje, ktoré sú na špičkovej úrovni v pretekárskom sektore. Lucas Racing výrobky sa osvedčili v závodoch NASCAR, NHRA, IHRA, WOO, USHRA a ATPA po celej Amerike.