Aktuálne prebiehajú práce na stránke a VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB

LUCAS OIL DEEP CLEAN FUEL SYSTEM CLEANER

Kód: 10669
Akcia Výpredaj
Značka: Lucas Oil
od €9,75 až –44 %
LUCAS OIL DEEP CLEAN FUEL SYSTEM CLEANER
od €9,75 až –44 % od €5,99

Zvoľte variant

Čistič palivového systému - Zmes exkluzívnych Lucas prísad a špeciálnych prísad, ktoré znižujú spotrebu, zlepšujú výkon a akceleráciu, neobsahujú diesel ani kerozín.

Detailné informácie

Veľkosť: 5,25 /155 ml
Skladom | 10669
€9,75
€5,99
Veľkosť: 473 ml
Skladom | 10512
€16,05
€8,99

Podrobný popis

Zmes exkluzívnych Lucas prísad a špeciálnych prísad, ktoré znižujú spotrebu, zlepšujú výkon a akceleráciu, neobsahujú diesel ani kerozín. Redukuje škodlivé emisie, eliminuje potrebu viac oktánového benzínu, dôkladne čistí celý palivový systém vrátane čerpadiel, vstrekovačov, ventilov a spaľovaciu komoru mazaním hlavy piestov, krúžkov, odstraňuje karbónové nánosy a tým predlžuje ich životnosť. Prípravok je takmer bez zápachu, alkoholu a bezpečný pre O2 sondy.

Dodatočné parametre

Kategória: Výpredaj skladových zásob
Obsah:: 0,155 ml / 0,473 ml

Video k produktu

Video k produktu

Lucas Oil je jedným z najrýchlejšie rastúcich firiem produkujúcich prísadový sortiment v oblasti automobilového priemyslu. Veľkým portfóliom kvalitných olejov, mazív, prímesí a pomocných prípravkov sa stal Lucas dominantnou spoločnosťou na svojom trhu. Prostredníctvom inovatívneho výskumu a vývoja, spolu so silným marketingovým programom sa Lucas Oil etabloval ako najpredávanejší prísadový sortiment v Amerike. Lucas tiež produkuje výrobky pre ťažký priemysel a poľnohospodárske trhy.

Zakladateľ spoločnosti Lucas Oil Forrest Lucas to zhŕňa takto: "Naším predsavzatím je robiť lepšie výrobky pre automobilový priemysel a špeciálne situácie, kde už nestačia bežné olejové produkty, a verte mi, že veľké ropné spoločnosti zanechali veľa slabých miest. Máme výborný personál a technologické vybavenie, ktorý sme získali rokmi výskumu. Spoločne sme odviedli v krátkom časovom období veľa práce a máme v úmysle urobiť toho oveľa viac."

Lucas Oil sa už dlho priamo podieľa v americkom závodnom odvetví prostredníctvom sponzorstiev a závodných propagačných akcií, v takmer všetkých úrovniach. V tomto odvetví je potreba lepších mazív, a Lucas šiel do toho. Konečným výsledkom je rad olejov pre vysokovýkonné motory a prevodové oleje, ktoré sú na špičkovej úrovni v pretekárskom sektore. Lucas Racing výrobky sa osvedčili v závodoch NASCAR, NHRA, IHRA, WOO, USHRA a ATPA po celej Amerike.