Aktuálne prebiehajú práce na stránke a VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB

LUCAS OIL - Chain Lube Aerosol

Kód: 10393
Akcia Výpredaj
Značka: Lucas Oil
€12,71 –49 %
10422266 lco 10393 pri larg
€12,71 –49 % €6,50
Skladom

Semi-syntetický sprejový lubrikant na motocyklové reťaze a ozubené kolesá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Semi-syntetický sprejový lubrikant na motocyklové reťaze a ozubené kolesá. Preniká hlboko do kolíkov a puzdier na reťazi, chráni pred koróziou, odolný voči vode a vysychaniu, zanecháva ochranný film na zaručenie minimálneho poškodenia a zadretia. Použiteľný na všetky typy reťazí vrátane typu O-ring. Neobsahuje chlór a fluór karbón. Použitie: Pred použitím pretrepať. Aplikujte na zohriate reťaze počas chodu. Pre úplnú penetráciu proces po pár minútach zopakujte znovu.

Dodatočné parametre

Kategória: Výpredaj skladových zásob
Záruka: 2 roky

Lucas Oil je jedným z najrýchlejšie rastúcich firiem produkujúcich prísadový sortiment v oblasti automobilového priemyslu. Veľkým portfóliom kvalitných olejov, mazív, prímesí a pomocných prípravkov sa stal Lucas dominantnou spoločnosťou na svojom trhu. Prostredníctvom inovatívneho výskumu a vývoja, spolu so silným marketingovým programom sa Lucas Oil etabloval ako najpredávanejší prísadový sortiment v Amerike. Lucas tiež produkuje výrobky pre ťažký priemysel a poľnohospodárske trhy.

Zakladateľ spoločnosti Lucas Oil Forrest Lucas to zhŕňa takto: "Naším predsavzatím je robiť lepšie výrobky pre automobilový priemysel a špeciálne situácie, kde už nestačia bežné olejové produkty, a verte mi, že veľké ropné spoločnosti zanechali veľa slabých miest. Máme výborný personál a technologické vybavenie, ktorý sme získali rokmi výskumu. Spoločne sme odviedli v krátkom časovom období veľa práce a máme v úmysle urobiť toho oveľa viac."

Lucas Oil sa už dlho priamo podieľa v americkom závodnom odvetví prostredníctvom sponzorstiev a závodných propagačných akcií, v takmer všetkých úrovniach. V tomto odvetví je potreba lepších mazív, a Lucas šiel do toho. Konečným výsledkom je rad olejov pre vysokovýkonné motory a prevodové oleje, ktoré sú na špičkovej úrovni v pretekárskom sektore. Lucas Racing výrobky sa osvedčili v závodoch NASCAR, NHRA, IHRA, WOO, USHRA a ATPA po celej Amerike.